Wczytuję dane...

Agregaty Prądotwórcze

Przejdź do opisu kategorii

W asortymencie Techpro.pl przygotowaliśmy profesjonalne agregaty prądotwórcze, które oferujemy w wielu wersjach i dobrej cenie. Z pomocą takiego urządzenia można mieć dostęp do energii elektrycznej, w sytuacjach gdy dostęp do niej jest ograniczony. To doskonałe rozwiązanie na potrzeby inwestycji budowlanych czy punktów komercyjnych położonych z dala od odpowiedniej instalacji. Proponujemy modele wydajne i niezawodne, które dodatkowo mają kompaktowe rozmiary, przez co można zabrać je ze sobą wszędzie. 

Nowoczesny agregat prądotwórczy może okazać się przydatny również w domu. Dzięki temu urządzeniu nagłe awarie prądu czy odcięcia energii elektrycznej nie będą stanowić problemu. Sprzęt z tej kategorii gwarantuje użytkownikowi dużą niezależność od dostawców mediów, przez co jego zakup jest zalecaną inwestycją. W techpro.pl oferujemy wiele modeli urządzeń w dobrej cenie, dlatego taki wydatek nie będzie dużym wyzwaniem dla domowego budżetu. Poza tym generator prądu znajdzie zastosowanie w m.in.:

  • w szpitalach,
  • w zakładach przemysłowych,
  • na budowach,
  • na festynach,
  • w jednostkach straży pożarnej.

Jak wybrać agregat prądotwórczy?

Profesjonalne urządzenia do wytwarzania prądu są dostępne w wielu wersjach różniących się od siebie niektórymi parametrami. Agregat prądotwórczy należy wybierać indywidualnie, biorąc pod uwagę specyficzne warunki związane np. z zapotrzebowaniem na energię, nie ma bowiem uniwersalnego rozwiązania dla wszystkich. W asortymencie Techpro.pl oferujemy sprzęt z tej kategorii o zróżnicowanej mocy, czasie pracy czy wadze, dlatego każdy klient znajdzie tutaj dla siebie model odpowiadający jego indywidualnym potrzebom.

Wybierając agregat prądotwórczy do domu czy firmy, należy zwrócić uwagę na zapotrzebowanie energetyczne urządzeń, które zostaną do niego podpięte. W trakcie sporządzania wyliczeń trzeba uwzględnić także zwiększony pobór mocy w trakcie uruchamiania danego sprzętu. W ofercie mamy modele o mocy maksymalnej wynoszącej od 1,8 do 6,2 kw, które napędzane są silnikiem spalinowym na benzynę. Dzięki temu urządzenia są całkowicie niezależne, wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednią ilość paliwa.

Kluczowym czynnikiem decyzyjnym przy wyborze generatora jest też jego czas pracy. Standardowe agregaty prądotwórcze działają przeważnie przez kilka godzin, przy pełnym baku paliwa. Z tego powodu ważnym parametrem urządzenia jest pojemność zbiornika, zwłaszcza w przypadku klientów zainteresowanych korzystaniem ze sprzętu bardziej intensywnie. W przypadku potrzeby częstego transportowania generatora w różne miejsca istotnym parametrem będzie również jego waga, która powinna być możliwie niska. 

Agregat prądotwórczy do domu i firmy

W Techpro.pl oferujemy duży wybór agregatów prądotwórczych przeznaczonych do użytku domowego oraz komercyjnego. W katalogu uwzględniliśmy wyłącznie urządzenia od sprawdzonych producentów, np. Fogo, korzystających z niezawodnych podzespołów, takich jak silnik marki Honda. Sprzęt z tej kategorii polecamy wszystkim klientom biznesowym, ale też indywidualnym, którzy chcą mieć zawsze zapewniony dostęp do energii elektrycznej, niezależnie od dostawców mediów. 

W domu jednorodzinnym obecność agregatu prądotwórczego może okazać się niezwykle pomocna w nagłych sytuacjach. W dzisiejszych czasach może coraz częściej dochodzić do planowanego wyłączenia prądu, spowodowanego suszą czy innymi czynnikami wpływającymi na dostępność energii elektrycznej. Takie sytuacje mogą powodować duży dyskomfort u domowników i uniemożliwiać normalne korzystanie z podstawowego sprzętu. Jest to problem szczególnie w gospodarstwach korzystających z ogrzewania elektrycznego. 

Jednak przede wszystkim agregat prądotwórczy znajduje zastosowanie w przedsiębiorstwach i zakładach z różnych branż. Taki sprzęt, przeważnie w wersji stacjonarnej, jest na wyposażeniu szpitali. Mobilne urządzenia przydają się na różnego rodzaju imprezach plenerowych czy inwestycjach budowlanych mieszczących się z dala od konwencjonalnych źródeł energii elektrycznej. Produkty z naszego katalogu polecamy również dla małej gastronomii, zwłaszcza food trucków, którym zapewnią niezależny i niezakłócony dostęp do prądu. 

Oferujemy wysokiej klasy agregaty prądotwórcze, które można zamówić bezpośrednio na stronie z gwarancją szybkiej dostawy! Każdy model z asortymentu wyróżnia się dużą wydajnością i bardzo dobrymi parametrami technicznymi, a także niską awaryjnością i solidną konstrukcją. Poszczególne modele mają dodatkowe funkcje, m.in. czujnik poziomu oleju oraz licznik czasu pracy. Sprzęt można zamówić z pakietem serwisowym, zawierającym olej silnikowy, świece zapłonowe oraz filtry powietrza.