Wczytuję dane...

Maszyny do niwelacji terenu - Levellery(Levelking)

Przejdź do opisu kategorii

Maszyny do niwelacji terenu

Szybkie i przede wszystkim skuteczne wyrównanie gruntu na posesji jest niezbędne w przypadku wielu inwestycji budowlanych. Do realizacji takich prac najlepszym wyborem są profesjonalne maszyny do niwelacji terenu. Dzięki nim w krótkim czasie możliwe jest przygotowanie sporej powierzchni np. pod układanie kostki brukowej, ale nie tylko. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją oferowanych automatycznych łat, które sprawdzają się również przy rozkładaniu podsypki oraz kruszywa.

Gdzie najlepiej sprawdzają się maszyny do niwelacji terenu?

Wspomniane już przygotowywanie nawierzchni pod kostkę brukową to zaledwie jeden ze sposobów wykorzystania opisywanego sprzętu.

Zastosowanie w budownictwie mieszkalnym i drogowym

Doskonale nadaje się on również do budowy ulic, a także układania innych materiałów utwardzających i stabilizujących powierzchnie. Maszyny do niwelacji terenu zapewniają równe podłoże placów o sporej powierzchni, parkingów czy chodników i innego rodzaju ścieżek. Nie występują na nich odkształcenia i nierówności, co osiągane jest dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym w postaci systemów laserowych i ultradźwięków.

Zastosowanie przy wykończeniu specjalistycznych obiektów

Zaawansowane maszyny takie jak LEVELKING mogą służyć nawet do niwelacji wylewek jastrychowych w różnego rodzaju budynkach przemysłowych o sporej powierzchni użytkowej. To świetne rozwiązanie np. do hal i magazynów, gdzie stosuje się betonowe nawierzchnie. Z powodzeniem można je też wykorzystywać do przygotowania boisk sportowych oraz kortów tenisowych.

W jaki sposób działa LEVELKING?

Automatyczne łaty są dodatkowym sprzętem dołączanym przeważnie do ładowarek – zarówno kołowych, jak i gąsienicowych. Dużym atutem LEVELKING jest łatwość w konfiguracji zestawu. Można go szybko dopasować do charakterystyki prowadzonych prac. Wystarczy podłączyć lub odłączyć poszczególne elementy sterujące i tym samym wykonywać równanie powierzchni w sposób planowany.

Co daje użycie systemu z czujnikami laserowymi?

Nowoczesne technologie pozwalają na zwiększenie precyzji m.in. prac budowlanych, co zapewniają oferowane maszyny do niwelacji terenu. Modele wyposażone w układ dbający o automatyczne wyrównanie podłoża są bardzo dokładne dzięki czujnikom laserowym w przystawkach. Wysokość lemiesza dopasowywana jest automatycznie – siłowniki pracują zgodnie z danymi wprowadzonymi przez operatora oraz na podstawie emitowanej wiązki światła laserowego.

Maszyny do niwelacji terenu – dlaczego warto?

Sprzęt dodatkowy typu LEVELKING to idealne rozwiązanie dla specjalistów, którzy chcą osiągnąć maksymalną dokładność przy wyrównywaniu powierzchni. Zastosowanie nowoczesnych technologii w przygotowaniu podłoża do użytku pozwala osiągnąć jego oczekiwany stan. Firmy wykorzystujące maszyny do niwelacji terenu są na rynku pożądane, co wynika z precyzji i krótkiego czasu przeprowadzanych prac.

Udogodnienia dla operatorów

Atutem jest też łatwość obsługi oferowanego sprzętu. Każdy z modeli wyposażony jest w zaawansowane technologicznie systemy, które nie są jednak problematyczne w użytkowaniu. Dzięki ułatwieniom stosowanym m.in. w maszynach LEVELKING operator może szybko wykonać zlecone mu roboty w sposób komfortowy i bardzo dokładny.

Gdzie najlepiej kupić specjalistyczny sprzęt do wyrównania terenu?

Zachęcamy do nabycia specjalistycznych łat automatycznych do ładowarek w naszej firmie. Zapewniamy kompleksowe wsparcie przy wyborze i doradzamy, które z rozwiązań będzie najkorzystniejsze dla klienta. Współpracujemy jedynie z najlepszymi producentami maszyn do niwelacji terenu, co przekłada się na ich wysoką jakość oraz wydłużoną żywotność poszczególnych komponentów.