Wczytuję dane...
Model: Zagęszczarka Rewersyjna Weber CR8 WSA 608 KG
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Weber

CR 8 CCD 2.0 i CR 8 MDM wyposażone są w system kontroli zagęszczania podłoża COMPATROL® dający dodatkową możliwość kontrolowania efektów pracy na całej zagęszczanej powierzchni.

Do wyposażenia seryjnego CR 8 należą:

  • rękojeść z dodatkową izolacją wibracji
  • dyszel sterowania z regulacją wysokości
  • hydrauliczne przełączanie kierunku jazdy przód – tył
  • pełna ochrona silnika  (rama ochronna i metalowa osłona)
  • klapa serwisowa umożliwiająca łatwy dostęp do elementów wymagających obsługi
  • sprzęgło automatycznie napinające pasek klinowy
  • rozrusznik elektryczny z licznikiem motogodzin.

Dane techniczne:

Masa (kg) : 608

Szerokość robocza (cm) : 70 (85)

Siła odśrodkowa (kN) : 75

Częstotliwość (Hz) : 67,5

Silnik : Hatz 1D90E
diesel

 Maksymalna moc
silnika (kW/KM ) : 10,5 (14,3)Nowość: Weber Smart Assist. Oprogramowanie Weber Smart Assist (WSA) analizuje sygnały przesyłane przez czujniki wbudowane w maszynę i wskazuje je graficznie w postaci symboli.
Podobnie jak w przypadku sprawdzonej funkcji ochrony silnika Weber MT, silnik wyłączy się, gdy można spodziewać się uszkodzenia silnika, jeśli praca będzie kontynuowana.
Co więcej: użytkownikowi pokazano nawet, jak skorygować wskazany błąd za pomocą symboli wskazanych przez system. System na przykład pokaże użytkownikowi krok po kroku, jak wyczyścić mocno zatkany filtr powietrza lub wymienić wkład filtrujący.
Z systemem Weber Smart Assist zintegrowany jest również przeprojektowany system kontroli zagęszczenia COMPATROL. Wykorzystuje wykres słupkowy, który jest łatwy do odczytania i zrozumienia, aby pokazać użytkownikowi postęp zagęszczania. Nowością jest także sposób obsługi maszyn. Po uruchomieniu maszyny funkcję wibracji włącza się poprzez naciśnięcie przycisku. Dźwignia gazu nie jest konieczna, gdyż silniki automatycznie osiągają odpowiednią prędkość. Maszyny wyposażone są w silniki wysokoprężne Hatz nowej generacji serii E1.
Polecamy