Wczytuję dane...
Model: Zagęszczarka Rewersyjna Weber CR9 WSA 743 KG
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Weber

CR 9 znajduje zastosowanie w typowych robotach ziemnych. Stabilne parametry pracy oraz niski poziom drgań na rękojeści i ergonomicznie zaprojektowany dyszel sterowania, zapewniają wysoki komfort obsługi i niemęczącą pracę.

 CR 9 CCD i CR 9 MDM wyposażone są w system kontroli zagęszczania podłoża COMPATROL®  dający dodatkową możliwość kontrolowania efektów pracy na całej zagęszczanej powierzchni.

CR 9 – wydajna – trwała – bezpieczna

  • bezstopniowy, elektrohydrauliczny przełącznik impulsowy
  • precyzyjne i wygodne przełączanie kierunku jazdy przód – tył (z możliwością zagęszczania w miejscu)
  • rękojeść z izolacją wibracji
  • dyszel sterowania z regulowaną wysokością
  • mała strata mocy silnika dzięki przeniesieniu napędu przez pasek klinowy
  • pełna ochrona silnika przez solidną ramę i metalową osłonę
  • łatwy dostęp do podzespołów wymagających obsługi przez klapę serwisową
  • sprzęgło automatycznie napinające pasek klinowy
  • rozruch elektryczny z licznikiem motogodzin

Dodatkową opcją jest WEtrac – telemetria urządzenia.

Nowość: Weber Smart Assist.
Oprogramowanie Weber Smart Assist (WSA) analizuje sygnały przesyłane przez czujniki wbudowane w maszynę i wskazuje je graficznie w postaci symboli. Podobnie jak w przypadku sprawdzonej funkcji ochrony silnika Weber MT, silnik wyłączy się, gdy można spodziewać się uszkodzenia silnika, jeśli praca będzie kontynuowana. Co więcej: użytkownikowi pokazano nawet, jak skorygować wskazany błąd za pomocą symboli wskazanych przez system. System na przykład pokaże użytkownikowi krok po kroku, jak wyczyścić mocno zatkany filtr powietrza lub wymienić wkład filtrujący. Z systemem Weber Smart Assist zintegrowany jest również przeprojektowany system kontroli zagęszczenia COMPATROL. Wykorzystuje wykres słupkowy, który jest łatwy do odczytania i zrozumienia, aby pokazać użytkownikowi postęp zagęszczania.
Nowością jest także sposób obsługi maszyn. Po uruchomieniu maszyny funkcję wibracji włącza się poprzez naciśnięcie przycisku. Dźwignia gazu nie jest konieczna, gdyż silniki automatycznie osiągają odpowiednią prędkość. Maszyny wyposażone są w silniki wysokoprężne Hatz nowej generacji serii E1.


Modele CR 9 Hd oraz CR 9 Hd CCD obsługują i mocne zagęszczarki z silnikiem benzynowym. Rozruch elektryczny oraz licznik motogodzin jest w obu modelach w standardzie. CR 9 CCD posiada dodatkowy system kontroli zagęszczania COMPATROL.

Dane techniczne:

Masa (kg): 743 KG

Szerokość robocza (cm) : 75

Siła odśrodkowa (kN) : 100

Częstotliwość (Hz) : 65

Silnik : Hatz 1D90E
diesel

Maksymalna moc
silnika (kW/KM) : 10,5 (14,3)

Polecamy