Wczytuję dane...
Model: RTX 70
Kod producenta: RTX68H280S
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Belle

Ubijaki stopowe BELLE RTX 70 zapewniają wydajność i wytrzymałość na miarę potrzeb firm budowlanych, oferując dodatkowo wszystkie zalety czterosuwowego silnika benzynowego.

Oferowana zagęszczarka skoczek została wyposażona w napęd benzynowy marki Honda, który gwarantuje urządzeniu świetnie parametry. Duża siła odśrodkowa i konstrukcja wysoce odporna na uszkodzenia oraz oddziaływanie czynników zewnętrznych sprawiają, że model BELLE RTX 70 doskonale nadaje się do zagęszczania ziemi, nawet w najbardziej wymagających warunkach. Zagęszczarka skoczek świetnie spisuje się w trudnych pracach budowlanych, np. na potrzeby projektów deweloperskich, kanalizacyjnych czy infrastrukturalnych.

Zagęszczarka skoczek do ziemi BELLE RTX 70 – wydajność, ergonomia, trwałość

O komforcie użytkowania ubijaczki marki Altrad decyduje m.in. maksymalnie ograniczony poziom wibracji, podobnie jak staranne wyważenie, które małym nakładem sił pozwala osiągnąć bardzo dobre efekty pracy. Bezproblemowy i szybki rozruch nawet w wymagających warunkach pogodowych umożliwia natychmiastowe przejście do działania. Dopracowana w szczegółach i wykonana z wysokiej jakości materiałów zagęszczarka skoczek do ręcznego ubijania gwarantuje precyzję działania i trwałość eksploatacji.

Dzięki dużemu zbiornikowi ubijaczka do ziemi BELLE RTX 70 umożliwia długotrwałą, wielogodzinną pracę bez potrzeby jej przerywania w celu zatankowania. Konstruktorzy tego modelu pomyśleli także o bezpieczeństwie operatora, m.in. poprzez montaż filtra usuwającego zanieczyszczenia z emitowanych spalin. Z kolei komfortowe, solidne i zlokalizowane w dobrze przemyślanym miejscu uchwyty w połączeniu z mechanizmem jezdnym umożliwiają bezproblemowy transport ubijaczki.

Precyzja i ciągłość działania z zagęszczarką skoczek BELLE RTX 70

Dostępna w naszej ofercie zagęszczarka skoczek BELLE RTX 70 marki Altrad zapewnia stabilną pracę i daje pełną kontrolę nad wykonywanymi ruchami. Dzięki jej wydajności, ergonomii i bezpieczeństwu działania można szybko, łatwo i pewnie osiągnąć oczekiwane rezultaty, niezależnie od warunków zewnętrznych. Zachęcamy do składania zamówień na ten model każdego, kto chce zainwestować w wysokiej jakości, niezawodną ubijaczkę do ziemi!

Niezawodna konstrukcja wypróbowana w najtrudniejszych warunkach roboczych.

GWARANCJA  - Jeden rok 

ZALETY : 

  • Niezawodny, łatwy rozruch, bez mieszanki paliwowo-olejowej
  • Silnik czterosuwowy zapewnia niski poziom emisji spalin i hałasu
  • 2 filtry paliwa i 3 filtry powietrza o dużej wydajności zwiększają niezawodność
  • Napęd bezpośredni z przekładnią w kąpieli olejowej wydłuża żywotność
  • Bardzo wytrzymała elastyczna osłona i solidna rama zabezpieczająca silnik
  • Dobre wyważenie zmniejsza wysiłek operatora
  • Mocna rama zabezpieczająca i regulowane uchwyty

PARAMETRY TECHNICZNE :

CIĘŻAR  
Ciężar - 60 kg

WYMIARY
Szerokość stopy - 280 mm
Długość stopy - 335 mm

WŁAŚCIWOŚCI JEZDNE

Prędkość robocza - 13,6 m/min
Maksymalna zdolność pokonywania wzniesień - 20 %

NAPĘD
Typ silnika  -  Spalinowy (benzyna), jednocylindrowy
Producent i model silnika  - HONDA GX100
Moc silnika  -  2,3 kW / 3,1 KM
Rozruch  -  Ręczny
Chłodzenie  -  Powietrze

SYSTEM WZBUDZAJĄCY

Siła odśrodkowa  -  17 kN
Częstotliwość drgań - 450-700 drgań/min