Wczytuję dane...
Model: BT 65
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Bomag

Ubijak stopowy BT 65 marki Bomag to najlżejszy ubijak w swojej klasie wydajności do intensywnego i długotrwałego zagęszczania w ciasnych miejscach takich jak kanały i rowy.

Doskonale nadaje się do zagęszczania podłoża, asfaltu, wypełnień i fundamentów oraz wszelkiego rodzaju pracach remontowych.

Ubijak wyposażony jest w jedyny w swoim rodzaju układ smarowania BOMAG, który zapewnia optymalny przepływ oleju w skrzyni korbowej we wszystkich położeniach.

BT 65 wyposażony jest w dwustopniowy, podwójny układ filtracji powietrza.

Dzięki zredukowanej emisji CO, może pracować w głębokich wykopach i zamkniętych pomieszczeniach

Zagęszczarka stopowa z tej serii dobrze radzi sobie nawet w trudnych warunkach eksploatacyjnych, a przy tym jest lekka, co zapewnia świetną efektywność pracy. Dzięki niej można w krótkim czasie uzyskać doskonałe rezultaty zagęszczania piasku. Świetnie nadaje się do przygotowywania fundamentów, robót drogowych i kanalizacyjnych, tworzenia architektury krajobrazu i wielu innych działań. Oferowana stopa wibracyjna może być z powodzeniem używana na różnego rodzaju piaskach i podłożach, co świadczy o jej uniwersalności i wszechstronności.

Wszechstronna i wydajna zagęszczarka stopowa

Stabilna, solidna konstrukcja urządzenia umożliwia precyzyjną kontrolę nad wykonywanymi za jej pomocą czynnościami. Sprzyja temu także czytelny miernik h/RPM, który pozwala na dokładne monitorowanie parametrów pracy. Poza zastosowaniem w rowach i kanałach zagęszczarkę stopową wykorzystuje się także na równym terenie, a nawet w pomieszczeniach zamkniętych. To zasługa m.in. niskiej emisji spalin, która przekłada się też na bezpieczeństwo eksploatacji.

Równie ważnym aspektem, który przekonuje do zamówienia modelu BT 65, jest prostota obsługi. Konstrukcja zaprojektowana z myślą o wydajności i ergonomii pracy gwarantuje komfortowe użytkowanie nawet przez wiele godzin. Z kolei o trwałości tej wysokojakościowej zagęszczarki stopowej decyduje precyzja i solidność produkcji w połączeniu z zastosowaniem takich mechanizmów jak np. osłona silnika, automatyczna kontrola poziomu oleju czy filtracja powietrza. Na rynku dostępne są maszyny BT 65 w różnych cenach, jednak składając zamówienie u nas, można mieć pewność wysoce konkurencyjnej oferty.

GWARANCJA  - Jeden rok gwarancji obejmuje urządzenia BT, dwa lata - silnik spalinowy, a trzyletnią gwarancją objęta jest sprężyna oraz układ prowadzenia.

PARAMETRY TECHINICZNE :

Ciężar  - 88 kg
Typ silnika  -  Spalinowy (benzyna), jednocylindrowy
Producent i model silnika  -  Honda GX 120 Spalinowy (benzyna), jednocylindrowy
Moc silnika  -  2,8 kW / 3,8 KM
Pojemność zbiornika paliwa  -  3 litry
Rozruch  -  ręczny
Chłodzenie  -  powietrze
Siła odśrodkowa  -  17 kN
Częstotliwość  -  10 – 11,8 Hz
Prędkość robocza  -  20 m/min
Szerokość płyty roboczej  -  280 mm
Rodzaj napędu  -  Mechaniczny
Maksymalna wydajność -  336 m²/h

WYPOSAŻENIE OPCJONALNE :

- Kółka transportowe
- Wymienne stopy maszyny o szerokości 160 i 330 mm
- Zestaw narzędzi
- Zestaw serwisowy