Wczytuję dane...

Agregaty Prądotwórcze Jednofazowe Przenośne

Przejdź do opisu kategorii

W asortymencie naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy przenośne agregaty prądotwórcze jednofazowe o bardzo dobrych parametrach technicznych. W Techpro.pl klienci znajdą urządzenia od najlepszych producentów na rynku, przeznaczone do użytku domowego oraz przemysłowego. Sprzedajemy generatory prądu o zróżnicowanej mocy oraz pojemności silnika, dlatego oferta powinna sprostać wszystkim wymaganiom. Jednocześnie zapewniamy dobre ceny sprzętu z katalogu, który jest objęty kilkuletnią gwarancją producenta. 

Profesjonalny agregat prądotwórczy jednofazowy doskonale nadaje się do zasilania standardowych sprzętów AGD używanych w domu, a także oświetlenia, telewizora czy komputera. Dzięki temu takie urządzenie idealnie sprawdzi się w nagłych wypadkach, takich jak nieplanowane odcięcie prądu czy awaria w obrębie instalacji elektrycznej. Można je z powodzeniem wykorzystać także do zasilania elektronarzędzi stosowanych na budowach czy sprzętów wykorzystywanych na festynach plenerowych mających napięcie 230 V. 

Jaki agregat prądotwórczy wybrać?

Każdy oferowany tu agregat prądotwórczy jednofazowy z naszej oferty poradzi sobie doskonale z zasilaniem standardowych sprzętów. Jednak w przypadku urządzeń wymagających wysokiej jakości napięcia należy sięgnąć po modele inwerterowe, zapewniające optymalną stabilizację napięcia. Alternatywą dla klasycznego inwertera jest regulator AVR, w który zaopatrzone są poszczególne produkty z naszego asortymentu. Generatory z taką stabilizacją polecamy do uniwersalnego zastosowania, ich cena jest bowiem nadal atrakcyjna! 

Wybierając odpowiedni model, warto również zwrócić uwagę na pojemność silnika. Urządzenia z dużymi zbiornikami mają dłuższy czas działania przy zbiornikach paliwa o większych rozmiarach. Nie bez znaczenia jest też rozmiar generatora, a zwłaszcza jego waga. W przypadku klientów planujących częste przenoszenie urządzenia w inne miejsca polecamy modele kompaktowe, których transport nie stanowi większej niedogodności. W razie problemów z wyborem konkretnego agregatu prądotwórczego zapraszamy do kontaktu! Chętnie doradzimy w trakcie zakupów i polecimy urządzenie najlepiej dopasowane do potrzeb.