Wczytuję dane...

Agregaty Prądotwórcze Trójfazowe Przenośne

Przejdź do opisu kategorii
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Sklep internetowy Technpro.pl to idealne miejsce dla klientów chcących zamówić przenośne agregaty prądotwórcze trójfazowe. Oferujemy profesjonalne urządzenia do generowania energii elektrycznej, pochodzące z asortymentu sprawdzonych producentów. Sprzęt dostępny w katalogu wyróżnia się solidną konstrukcją, niską awaryjnością i dużą wydajnością. Jednocześnie zapewniamy dobre ceny generatorów oraz duży wybór modeli o zróżnicowanych parametrach technicznych. Zapraszamy do zakupów!

Agregat prądotwórczy trójfazowy – zastosowanie

Oferowane w tej kategorii agregaty prądotwórcze przeznaczone są do zasilania urządzeń działających na prąd trójfazowy, takich jak m.in. maszyny budowlane czy elektronarzędzia różnego typu. Z tego powodu prezentowane tutaj modele znajdują zastosowanie na placach budowy, a także w szpitalach czy jednostkach straży pożarnej. Profesjonalny generator jest również niezastąpiony w trakcie wydarzeń plenerowych, organizowanych w miejscach pozbawionych dostępu do sieci elektrycznej. Poza tym przyda się w branży gastronomicznej, zwłaszcza w food truckach.  

Oferujemy przenośny agregat prądotwórczy trójfazowy w wielu wersjach, różniących się od siebie następującymi parametrami:.

  • pojemnością zbiornika paliwa,
  • mocą maksymalną/znamionową,
  • wagą,
  • dodatkowymi funkcjami.

Zapraszamy do zakupów!