Wczytuję dane...

Agregaty Prądotwórcze Trójfazowe Przenośne

Przejdź do opisu kategorii

Sklep internetowy Technpro.pl to idealne miejsce dla klientów chcących zamówić przenośne agregaty prądotwórcze trójfazowe. Oferujemy profesjonalne urządzenia do generowania energii elektrycznej, pochodzące z asortymentu sprawdzonych producentów. Sprzęt dostępny w katalogu wyróżnia się solidną konstrukcją, niską awaryjnością i dużą wydajnością. Jednocześnie zapewniamy dobre ceny generatorów oraz duży wybór modeli o zróżnicowanych parametrach technicznych. Zapraszamy do zakupów!

Agregat prądotwórczy trójfazowy – zastosowanie

Oferowane w tej kategorii agregaty prądotwórcze przeznaczone są do zasilania urządzeń działających na prąd trójfazowy, takich jak m.in. maszyny budowlane czy elektronarzędzia różnego typu. Z tego powodu prezentowane tutaj modele znajdują zastosowanie na placach budowy, a także w szpitalach czy jednostkach straży pożarnej. Profesjonalny generator jest również niezastąpiony w trakcie wydarzeń plenerowych, organizowanych w miejscach pozbawionych dostępu do sieci elektrycznej. Poza tym przyda się w branży gastronomicznej, zwłaszcza w food truckach.  

Oferujemy przenośny agregat prądotwórczy trójfazowy w wielu wersjach, różniących się od siebie następującymi parametrami:.

  • pojemnością zbiornika paliwa,
  • mocą maksymalną/znamionową,
  • wagą,
  • dodatkowymi funkcjami.

Zapraszamy do zakupów!